Honza Vyčítal

Zpěv, texty
Jediný z původní sestavy Greenhornů, zakládající člen.
Vedl skupinu od jejího začátku a v dobách nepřízně režimu byl alespoň „duší“ souboru. Byl a dosud je hlavním textařem skupiny, textoval všechny písničky, které u Greenhorns zpíval Michal Tučný a Josef Šimek, některé písničky pro Mirka Hoffmanna a Tomáše Linku, Víta Tučného, mimo skupinu také třeba pro Hanu Zagorovou nebo Věru Martinovou. Od léta 1999 přestal hrát – pro potíže s levou rukou – doprovodnou kytaru a na koncertech Greenhornů pouze zpívá a moderuje pořad.

Milan Černý

Basová kytara
Hudební začátky s kamarády ze základní školy vyvrcholily v první jazzrockově laděnou kapelu Grafit z Teplic. Rozjezd přerušil odchod do armády a armádní sestava Morava. Sféry – taneční kapela s hlavním působištěm v baru teplického divadla ho svedla dohromady s kamarádem z dob průmyslovky, tehdy bubeníkem, dnes hlavně basistou Zdeňkem Mazačem. Právě s ním odchází do Portami ověnčené newgrassové kapely Průdušky z Ústí nad Labem. V roce 1986 přechází část Průdušek (tehdy již přejmenované na Recept) do Tučňáků Michala Tučného, následuje odchod do Prahy, absolutorium konzervatoře u prof. Hory, působení ve skupinách Country Story, Stattori, Taxmeni, muzikály Drákula, Benzín a Mejkap až po stávající Greenhorns.

Vašek Šváb

Bicí
Začal jako samouk ve 14 letech na pražské „hudební Hanspaulce“. Ježkovu konzervatoř úspěšně dokončil v roce 1996. Od léta 1999 člen Greenhorns. Další aktivity: NajPonk, Black Rain, Mercedes, Jeff Biograf, Los Panchos, Tichá dohoda, Prohrála v kartách, Excelence.

Jiří Zima

Dobro, kytara, mandolína
Od začátku 70. let hrál v amatérských a poloprofesionálních skupinách v Ústí nad Labem. Roku 1980 patří mezi spoluzakladatele skupiny Tučňáci, ve které hraje na kytaru, dobro, banjo a steelkytaru a v pozdějších obdobích existence souboru působí i jako aranžér a kapelník. Po rozpadu Tučňáků přijímá nabídku ze zahraničí a od roku 1992 do roku 2006 hraje ve špičkových kapelách SRN (Kactus, Linda Feller Band, Western Union). Mimoto v roce 1999 spoluzakládá skupinu Přímá Linka, úzce spolupracuje se skupinou Taxmeni. Jako studiový hráč a hudební režisér stál u zrodu stovek nahrávek, včetně dvou svých sólových alb – instrumentálních skladeb pro steelkytaru. V polovině roku 2006 se stává členem Greenhorns.

Jiří Eda Panschab

Banjo, kytara, zpěv
S country začal na gymnáziu v kapele The Paďours, která hlavně kopírovala Greenhorny. Během pedagogických studií pokračuje ve skupině Průdušky, se kterou zažívá zhruba od roku 1978 sérii různých hudebních úspěchů. Formace se ke konci své kariéry přejmenovává na Recept, ale pak téměř kompletně přechází do právě se transformujících Tučňáků Michala Tučného. V roce 1991 přichází angažmá ve skupině Gram Věry Martinové. Po něm následují různá amatérská sdružení (Gosband, Česká pětka, Tuddy-Toody). Od roku 2001 doprovází Karla Černocha a v následujícím roce přijímá nabídku skupiny Greenhorns.

Medard Konopík

Kytara, mandolína, zpěv
Hudbě se začal věnovat ve svých šesti letech, studiem na LŠU – obor akordeon, který však v deseti letech vyměnil za banjo a kytaru. O pět let později, zakládá bluegrassovou skupinu Chomouti, dva roky poté C Tendr, kde již hraje na elektrickou kytaru, které zůstal věrný dodnes. Profesionální dráhu začal ve skupině Nova Milana Drobného, poté následovala skupina Tučňáci Michala Tučného, Věra Martinová a Gram, Newyjou, muzikál Benzín a Mejkap, Karel Černoch a Tranzit, jeho sólovými projekty jsou skupiny Crazy Dogs a El Paso. Je členem divadelního spolku SOS ve Vraném nad Vltavou. Působí také jako studiový hráč, který spolupracoval např. s Rattlesnake Annie, Michaelem Lee Pickernem, Moody Brothers, Georgem Hamiltonem IV., švédskou skupinou Country Minstrels, Allanem Mikuškem, Lenkou Filipovou, Denisou Markovou, Hankou Horeckou, Ivanem Mládkem a řadou dalších. Od srpna 2006 se stává členem skupiny Greenhorns.

Mirek Matoušek

Housle, zpěv
Svou hudební dráhu zahájil ve skupině Průdušky, která se stala dvakrát vítězem celostátní Porty. Následovala skupina Tučňáci, Gram Věry Martinové, Whiskey Band, Česká pětka – soubor složený z dětí Matouškových a Panschabových a jejich otců, Tranzit s Karlem Černochem. V roce 2015 se stal členem skupiny Greenhorns. V současné době působí také v mužském vokálním kvintetu Consilium.