Pořídit si pouzdro na mobil iPhone SE není zbytečná investice. Spíše naopak. Koupě iPhonu není levnou záležitostí. Jeho rozbití přinese nejen zbytečnou škodu, ale při nepravidelné synchronizaci i problém, co se všemi daty, která v něm byla. Málokdo bude nadšený z představy, že poslední fotky ze skvělého výletu už budou navždy uložené pouze v hlavách účastníků. iPhone SE není jako rozbitý hrneček, který lehce nahradíte novým. Proto pouzdro. Nedokáže sice  zabránit všem katastrofám, značně však sníží pravděpodobnost toho, že nastanou.

Pouzdro na mobil iPhone SE: ochrana i stylový doplněk

O správném používání mobilů panuje řada mýtů. Například o nabíjení baterií. A stejně tak se i zapomíná na potřebnou ochranu. Pryč jsou časy, kdy byl mobil odolný tak, že rozbil spíše dlaždici než sebe. Ty současné jsou chytrými, ale křehkými přístroji.  

Pouzdro dodá iPhonu ochranu před pády. Zároveň se díky němu můžete odlišit od dalších uživatelů stejného modelu. Buďte jedineční.

  4 důvody, proč si pořídit pouzdro  

  1.   S největší pravděpodobností prodloužíte život svému mobilu. Nechtěný pád může nastat kdykoliv a pavouk na obrazovce není přesně to, co byste chtěli mít. Hlavně u nového mobilu. 
  2.   Zvětšíte jeho kupní cenu v budoucnosti. Hodně lidí telefon využívá jen po nějakou dobu a pak jej vymění za jiný model. Pokud i vy k takovým lidem patříte, tak určitě víte, že mobil, co vypadá jako zrovna vyndaný z krabice, se prodává lépe než ten, jehož vzezření napovídá, že prošel džunglí i pouští. 
  3.   Změníte a podtrhnete jeho vzhled. Jakýkoliv telefon se může po nějaké době okoukat. Popřípadě máte špičkový telefon a nechcete na něj upozorňovat. Obal dokáže mobil nejen ochránit, ale i skrýt před nezvanými pohledy. 
  4.   Při správném výběru pouzdra můžete svůj mobil použít i v situacích, kam je brát  mobil vyloženě hazardem. Například při sjíždění divoké řeky. 

Pouzdra můžete vybírat podle vašeho životního stylu i situace

Je jisté, že správně zvolená ochrana dokáže dát vašemu iPhonu šanci na dlouhý život bez škrábanců. A které vybrat? Existují dva základní druhy: 

  • Kryt – při jeho použití chráníte zadní stranu a rohy. Aby byl chráněn i displej je dobré jej doplnit ještě ochranným sklem. 
  • Obal – poskytuje ochranu mobilu ze všech stran. Jedná se o klasická pouzdra, flipové obaly i  sportovní verze, které umožňují mít mobil neustále při ruce. A vy si už jen vyberete, za jakým vodním dobrodružstvím se vydat

Kryt dodá eleganci i unikátnost 

I ten nejlepší mobil se po nějaké době bude připadat fádní. Řešit to lze nákupem nového. A nebo pořízením krytu. Výhod to má několik: 

  • Díky neotřelé zadní stěně se odlišíte. Nezávisí na tom, zda  je zdobená obrazem, nápisem nebo pouhou barvou. Svému mobilu propůjčíte nový a zajímavý vzhled. A ten o váš řekne více než klasický prefabrikát, který má téměř každý. 
  • Máte něco na srdci a chcete to hlásat do světa? Řekněte to krytem. Těch s citáty je neskutečná řada. Určitě tam najdete i váš. Jakmile vás vaše krédo omrzí, můžete jej jednoduše vyměnit za nějaké jiné. 
  • Svůj přístroj ochráníte a ještě půjdete s módními trendy. 

Obal zabrání nechtěným pohledům i vniknutí vody

Voděodolné obaly jsou výborným řešením nejen pro milovníky vodních sportů, ale i klasickou dovolenou u moře. Nebude vám hrozit, že si v mobilu krom fotek přivezete i písek.  

Flipové a peněženková pouzdra zase skryjí celý mobil. Ocení všichni ti, co si střeží soukromí. 

Nevíte, si rady s dárkem pro teenagera? Zkuste ho oslnit trendy pouzdrem. 

Jistě se vám to také přihodilo. Potřebujete ještě nějaký menší dárek pro vaši dospívající ratolest. A nic vás nenapadá. A co takhle obdarovat jej stylovým krytem? Jeho iPhonu dodáte nový vzhled a zároveň jej ochráníte, aby vydržel aspoň ještě o trochu déle. Minimálně do dalších narozenin. 

A co vy? Přemýšlíte při koupi mobilu i nad jeho ochranou? 

Růžena Hlavsová