Svatba znamená do budoucna pro muže i ženu spoustu změn. Někdo se do “chomoutu” těší, někdo je trochu na pochybách. Pokud je to ale první svatba, pravidlem je, že ji předchází dvě rozlučky se svobodou. Loučí se jak nevěsta na mejdanu se svými nejlepšími kamarádkami, tak i budoucí nositel snubního prstenu se svými přáteli. Jak zorganizovat rozlučku se svobodou pro ženicha, aby na ni opravdu nezapomněl?

Rychle a zběsile!

Pokud je muž, který se loučí se svobodou, milovníkem rychlých aut, ale ještě neřídil pořádného mustanga nebo lamborghini, mají jeho kamarádi unikátní možnost mu tento sen splnit. Půjčení tohoto auta musí být samozřejmě v pořadí zábavy při rozlučce se svobodou jako jedno z prvních, protože konzumace alkoholu na sebe při rozlučce rozhodně nenechá dlouho čekat.

Nejdřív za sportem

Rozlučka se svobodou může být nakombinovaná také s některým ze sportovních zážitků. Těmi mohou na rozjezd být například:

  • Laser game
  • Paintball
  • Bowling
  • Kuželky
  • Turnaj v šipkách

Nezapomeňte na poznávací znak!

Poslední dobou patří na rozlučce se svobodou mezi velmi módní záležitosti také společný prvek pro všechny zúčastněné. Ať už je to tričko s vtipným nápisem nebo třeba kšiltovky pro všechny členy rozlučkového týmu. Fantazii se meze nekladou a možná se díky společnému prvku na konci večírku všichni pěkně najdete!

Alkohol poteče proudem

Jednou z možností rozlučky se svobodou je například objednávka řízené degustace vína. Buď přímo ve vinotéce, vinném sklepě nebo ve specializované restauraci. Pokud jsou pánové orientováni spíše na pivní mok, doporučujeme rezervovat stůl v jedné ze specializovaných restaurací, které mají netradiční způsob výčepu. Může se jednat například o:

  • samovýčep, kde si hosté čepují sami pivo přímo u stolu a pípa jim počítá počet kousků
  • pivní burzu, kde se cena piva mění podle toho, o které pivo je aktuálně největší nebo naopak nejmenší zájem
  • pivní degustace s ochutnávkou domácích speciálů na speciálním pivním degustačním prkénku

Tyto soutěžní konzumace tekutého chleba většinou pány dostatečně posilní a dodají jim odvahu, aby mohli vyrazit za tou správně žhavou zábavou!

Sbohem, dámy!

Vstup do chomoutu by měl také znamenat, že pár si bude v budoucím manželství důvěřovat. A k důvěře patří také věrnost. Nakolik je to v našich manželstvích realita, se raději nebudeme hlouběji rozepisovat… Každopádně na rozlučce se svobodou se to tolik neřeší. Nejdůležitější je, se pořádně odvázat. Někteří pánové plánují návštěvu striptýzového baru, další si objednají soukromý taneček na klíně od profesionální striptérky a někteří rovnou vyrazí do nevěstince. Další možností je také sex privat. Praha je známá rozlučkami se svobodou se sexuálním podtextem, kterou vyhledávají hodně turisté z ciziny. Praha se dostala dokonce na páté místo mezi nejlepšími městy právě pro rozlučky se svobodou!

Společné rozloučení se svobodou?

I to může být řešení. Pokud mají partneři společné známé, nabízí se možnost oslavit ukončení svobody se všemi dohromady. Nenabízí se zde sice tolik prostoru pro divočení, ale ne každý to prostě potřebuje. Společná grill party v hotelu nebo u někoho ve velkém domě může být dokonalou přípravou pro budoucí svatební veselí.

Jak se díváte na příliš bujaré rozlučky se svobodou vy? Vybíráte zrovna program na tu svoji a pořád nejste plně spokojeni s programem a výběrem místa? Jaká rozlučka, které jste byli součástí, vás ohromila? Budeme se těšit, pokud ji popíšete do nejmenších a nejžhavějších podrobností!

Růžena Hlavsová